Ліцензований навчальний центр Міністерства Інфраструктури України ДП “Український науково-дослідний інститут медицини транспорту” запрошує пройти підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів  автомобільного транспорту згідно наказу №551 Міністерства Інфраструктури за напрямами: 1. З питань надання послуг автомобільного транспорту: внутрішні та міжнародні перевезення вантажів та пасажирів – 1750грн; 2. З питань безпеки: безпека перевезень, охорона праці та пожежна безпека – 1450грн.

Згідно порядку проведення конкурсу та видачі документів ЄКМТ однією з вимог є наявність свідоцтва професійної компетентності (СПК) – документ установленого зразка, що засвідчує кваліфікацію менеджерів (управителів) з перевезень, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, форма якого наведена в додатку 11 до Порядку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов’язана з наданням послуг автомобільного транспорту, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 26 липня 2013 року № 551, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 серпня 2013 року за № 1454/23986.

Ми проводимо навчання згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 26 липня 2013 року № 551 за двома напрямами :

З надання послуг автомобільного транспорту: Термін дії сертифікату 5 років, вартість навчання 1750грн/особа

Міжнародні та внутрішні перевезення вантажів

Міжнародні та внутрішні перевезення пасажирів

З питань безпеки : Термін дії сертифікату 3 роки, вартість навчання 1450грн/особа

Безпека перевезень,Охорона праці,Пожежна безпека

Навчання проводиться дистанційно та індивідуально.